║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║

 Webmiss: Avril*
 About: Music
 Since: 11/04/2010This perfect design was created by Freezy

Červen 2010

Je čas na změnu

30. června 2010 v 12:51 | Posted by Avril* |  News on this site
Ahooj!! Přemýšlela jsem co dál a nevím. Budou prázdniny a ne, že bych měla důležitější věci. Spíše ani nevím co budu tu dobu dělat. Vím jen, že u blogu sedět nebudu. Takže nejspíše vyhlašuji HIATUS po dobu neurčitou. Budu hlavně poslouchat hudbu, která bude navždy v mém životě a hlavně budu dělat co chci a ne to co musím. A žádné hloupé řeči spolužáků xd

Takže se tu mějte a užijte si prázdniny co nejvíce :)

Ach ten déšť..

25. června 2010 v 18:13 | Posted by Avril* |  News on this site
Ahoj!!
Konečně už se neučíme a místo toho hrajeme hry. Teď pořád dokola Time's up!, což je úplně skvělá hra!! A už jsem se těšila na to, až vytáhnu své nejlepší boty na extra velkém podpatku v mé nejoblíbenější barvě (2. nej - tmavě tyrkysová), tílko a minisukni a vyrazím ven, a co.. prší a prší. Tak mi alespoň zůstane více času na Lissi a Kitty :) Jsou mé vše :) Dnes jsem jim koupila bílé (má nej barva) obojky a momentálně spí. Jinak dělám rekonstrukci svých písní. Přepisuju je (je jich 25+2 nedokončené), což je skvělý x) Aby byly přehlednější.. A už konečně jsem slyšela nové CD Smiley! Je prefektní. Rozhodně doporučuji :)
A nejspíše (opět) změním téma blogu.. Uvidíme.
Zatím bye a přeji co nejlepší zbytek dne :)

Nick jako národní předseda Walk to Cure Diabetes JDRF

25. června 2010 v 18:01 | Posted by Avril* |  Music news
Nick Jonas, jedna třetina Grammy-nominované, multi-platinumové kapely Jonas Brothers, byl dnes oznámen jako národní předseda Walk to Cure Diabetes JDRF.

Nickovi Jonasovi, 17, byl diagnostikován 1. typ cukrovky, když mu bylo 13 let. Stane se klíčovou postavou největšího programu na shromažďování fondů pro Juvenile Diabetes Research Foundation. V této roli bude Nick pomáhat JDRF zvyšovat účast a shromažďovat fondy na výročních pochodech, které se konají na více než 200 místech po celém světě. Minulý rok se do JDRF pochodů zapojilo téměř 500,000 lidí, čímž získali asi $75 milionů. Jako národní předseda se bude Nick zúčastňovat akcí na podporu úsilí shromažďování fondů, stejně tak bude součástí propagačních videí a veřejných televizních oznámení pro JDRF.

"Jako člověk, co žije den, co den s cukrovkou a uznává vysoký přínos, který přineslo naší komunitě Juvenile Diabetes Research Foundation, nemůžu být poctěnější tím, že jsem nyl vybrán jako národní předseda pro Walk to Cure Diabetes," říká Nick Jonas.

Birthday

19. června 2010 v 19:31 | Posted by Avril* |  News on this site
Ahooj!! Takže.. dnes jsem slavila narozeniny prababičky (nebudu zveřejňovat věk :) a zítra své 15té. Jsem tak nadšená!! Právě jsem s mamkou dopatlala dort (soíše ovocný koláč) a moc se na zítřek těším :) ale jako první jedeme do Ostravy. Při tom navštívíme babičku a možná si pořídím něco nového na sebe xd nemůžu se dočkat, až si v pondělí půjdu pro občanku a budu mít svoje konto :)
Jinak už se strašně těším na prázdniny. Pokud počasí dovolí (to sotva x) tak budu pořád někde pryč. Takže nebudu (to se ani moc nezmění) mít na blog moc času. přemýšlím o prázdninovém hiatusu, nebo trvalém. To si ale ještě nechám projít hlavou.
Takže zatím bye a přeji co nejlepší zbytek školního roku :)

Ahooj!!

16. června 2010 v 18:17 | Posted by Avril* |  News on this site
Právě jsem se vrátila ze školního výletu. Sranda byla a šup do reality a do školy. mno super.. Ale jinak v poho. Všichni přežili a všichni jsou šťastní xd Je dobré mít zas kde vydechnout. Celou dobu jsme byli v autobuse nebo někde ve sklepení xd Dnes už moc nemám náladu přidávat, takže zítra :)

Selena Gomez "Round and Round"

12. června 2010 v 17:46 | Posted by Avril* |  Music news
''Round and Round'' jediné umělecké dílo, Sneak Peek skladby již brzy! Hudební video premiéra na Disney Channel 18 června v 8:25 pm EST a PST. Digitální stahování 20. června singl 22.června.

T-music chart • 10/06/2010

11. června 2010 v 14:24 | Posted by Avril* |  Charts
Wow!! Smiley je první! To je skvělé! Minulý týden byla novinka a vyšvihla se hned na zlatou :)

1. Miley Cyrus - Can´t be Tamed
2. Adam Lambert - Whataya want from me
3. Selena Gomez & The Scene - Naturally
4. David Guetta feat. Fergie - Gettin´ over You
5. Marek Ztracený - Levná instituce
6. Green Day - Last of the american girls
7. K'naan - Wavin' flag
8. Marpo - Já, sám a moje druhý já
9. Him - Scared to death
10. Paramore - The only Exception
11. Tomáš Klus - Přičichnutí alergikovo
12. Cheryl Cole - Parachute
13. Imodium - Břehy
14. One Republic - Secrets
15. Timbaland feat. Justin Timberlake - Carry Out
16. Tinie Tempah - Pass Out
17. Nightwork - Slunce v duši
18. Christina Aquilera - Not myself tonight
19. Inna feat. Bob Taylor - Déja vu
20. Professor Green - I need You tonight

Novinky

Kylie Minoque - All the Lovers
Muse - Love is Forever
Kesha - Your love is My drug
Sean Kingston feat. Justin Bieber - Eenie Meenie

Vypadli

Toxique - Shout
Stromae - Alors on danse
Usher feat. Will.I.Am - OMG
Shakira - Gypsy

'Stay' - ukázka

9. června 2010 v 14:02 | Posted by Avril* |  Music news

Zatím se objevilo jen kousek předehry a teď i více. Myslím, že je to skvělé! A text se mi líbí opravdu moc.


Hvězda muzikálu Bídníci: Nick Jonas

9. června 2010 v 13:59 | Posted by Avril* |  Music news
Skvělou nabídku přijal nedávno Nick Jonas (17)! Stane se hvězdou slavného muzikálu Bídníci!
Nick bude v Les Miserables, jak se show jmenuje v originále, hrát roli studentaMariuse, který se zamiluje do dcery hlavního hrdiny Jeana Valjeana!

Když nejmladšímu z bratrů Jonasových bylo deset, zahrál si v tomto představení malého Gavroche. "Bylo to super, ale Marius, to už je vážně bomba! Nečekal jsem, že tu roli dostanu," napsal na twitter a dodal, že pilně chodí na zkoušky.

Nick ovšem nebude hrát Mariuse jen v divadle, ale zúčastní se také gala večera v North Greenwich, který se bude konat na počest 25. narozenin světoznámého muzikálu.

"Je to pro mne obrovská čest a moc si této nabídky vážím. Už se nemůžu dočkat," tweetoval ještě Nick. Na slavnostní show si ale bude muset počkat až do prosince.

Ať už jsou prázdniny x/

9. června 2010 v 13:55 | Posted by Avril* |  News on this site
Ahooj!! Po dlouhé době se opět hlásím. Moc se omlouvám, že jsem zde nebyla, ale ta škola je hrozná. Teď mám nabitý program a počítač jsem musela celkově vysadit. Ale nebojte. O prázdinách se to zpraví. A mimochodem :) jestli se ti tento blog líbí, hlásni ZDE. Moc děkuji. A ještě jednou velká omluva všem.

T-music chart • 03/06/2010

4. června 2010 v 15:09 | Posted by Avril* |  Charts
Sel klesla na druhé místo a vyměnila se s Adamem. A Smiley má novinku :)

1. Adam Lambert - Whataya want from me
2. Selena Gomez & The Scene - Naturally
3. Marek Ztracený - Levná instituce
4. Marpo - Já, sám a moje druhý já
5. K'naan - Wavin' flag
6. Paramore - The only Exception
7. Him - Scared to death
8. Cheryl Cole - Parachute
9. Green Day - Last of the american girls
10. Tomáš Klus - Přičichnutí alergikovo
11. One Republic - Secrets
12. Imodium - Břehy
13. Christina Aquilera - Not myself tonight
14. Toxique - Shout
15. Nightwork - Slunce v duši
16. Stromae - Alors on danse
17. Inna feat. Bob Taylor - Déja vu
18. Usher feat. Will.I.Am - OMG
19. Shakira - Gypsy
20. Professor Green - I need You tonight

Novinky

1. David Guetta feat. Fergie - Gettin´ over You
2. Tinie Tempah - Pass Out
3. Miley Cyrus - Can´t be Tamed
4. Timbaland feat. Justin Timberlake - Carry Out

Vypadli

Charlie Straight - Your house
Kesha - Blah blah blah
Tiesto feat. Nelly Furtado - Who wants to be alone
N.E.R.D. feat. Nelly Furtado - Hot 'N' Fun

Miley has negativ coments!

3. června 2010 v 17:04 | Posted by Avril* |  Music news
Miley chce umlčet kritiky, kteří hovoří o jejím novém vzhledu! .Miley říká, že každýá dělá chyby.  Miley na sebe přitáhla v průběhu posledních týdnů hodně negativních připomínek. Potom ohromené fanoušky po koncertu v Portugalsku, Miley měla příliš těsné "kraťasy" a hladila se po stehnch a "eroticky" tancovala s tanečníky. Miley také říká, že tito lidé (ti co jí komentují), jsou úzkoprsý a nerozumějí umění.

Já si myslím, že se prostě mění.. Už nechce být tou DisneyGirl a hledá pro sebe jiné místo. Myslím, že ten song Can't be Tamed je perfektní!!

Zdroj na skvělé animace

3. června 2010 v 16:36 | Posted by Avril* |  News on this site
Ahooj!!
Dnes jsme v IVT dělali prezentaci a dávali do ní animace. Učitel nám dal skvělý odkaz:sirmi.ic.cz V levo je sloupec a tam jsou rozděleny do několika skupin. Je jich tam opravdu spousta :)

Selena Gomez: Pozdrav z Budapeště

2. června 2010 v 16:34 | Posted by Avril* |  Music news
Jen kousek od ČR - v maďarské Budapešti je už několik dní Selena Gomez (17). Pracuje tam na novém filmu Monte Carlo, kde si zahraje společně s hvězdou Gossip Girl Leighton Meester (24).
Přestože natáčení je opravdu hodně časově náročné, Seli si našla chvilku na svoje fanoušky a na facebook napsala: "Ahooooj lidi! Všechny vás zdravím z Budapeště! Je to nádherné město."

"Chci vám říct, že tenhle týden se dokončuje můj videoklip a už brzy se ojbeví v éteru," pokračovala Disney star, která pracuje na vlastním CD.

Na Monte Carlo si musíme počkat až do roku 2011, už brzy se však v kinech objeví film Ramona a Beezus a Selena k němu říká: "Na tenhle filmík určitě běžte, je to bomba! Na zimu, která mi byla při scénách s hadicí asi nikdy nezapomenu." :-)

Noční můra Taylor Swift

2. června 2010 v 16:33 | Posted by Avril* |  Music news
Nejvzornější celebrita! Přesně takovou přezdívku si vysloužila kanadská zpěvačka a herečka Taylor Swift (20). Jak je možné, že na jejím triku nejsou žádné skandály?
Taylor má od malička velkou podporu od svých rodičů. "Oni respektovali všechno, co jsem dělala a já si jich za to velice vážím," říká Tay, která právě teď pracuje na novém albu.

"Moje nejhorší noční můra je představa, že jsem rodiče jakkoli zklamala," svěřila se zpěvačka a dodala, že to je přesně ten důvod, proč se chová tak bezproblémově.

"Nedokážu si představit, že by si máma s tátou v novinách přečtli, že jsem se opila nebo měla románek s nějakým cizím mužem," vysvětluje Tay.

Ze stejného důvodu je pro ni také velmi těžké zajít si s někým novým jen tak na rande. "Nechci, aby pak novináři popisovali, kde a s kým jsem byla a jestli jsme se líbali. To našim nemůžu udělat!" Rodiče musí mít z Taylor opravdu radost!

Justin Bieber - Kdo ho chce znčit?

2. června 2010 v 16:32 | Posted by Avril* |  Music news
Nejen davy fanynek, ale kanadskému zpěvákovi Justinu Bieberovi přinesla sláva (16) také spousty "haters" - lidí, kteří jeho hudbu nemůžou vystát!
Tvrdí totiž, že Justin je hvězda jen teď, když dokáže zpívat vysokým hlasem, ale jakmile začne mutovat, jeho hlas bude daleko hlubší a nebude moci zpívat songy, které jsou teď těmi největšími hity!

Konec kariéry ale Justin rozhodně neplánuje. "Nedovolím haters, aby mě zničili. Vždyť tohle je teprve začátek. Věřím, že když budu tvrdě pracovat, můžu být ještě úspěšnější než jsem teď," svěřil se zpěvák.

Navíc Justin tvrdí, že jeho hlas už změnami prochází. "V písničce Baby je hodně vysokých tónů, které teď už nevyzpívám. Trochu jsme ji proto přepracovali. Na koncertech ji hrajeme níž a zní to perfektně. Fanoušci jsou nadšení."

"Tohle se prostě stane každému klukovi," vzkázal svým haters ještě Justin a dodal: "Myslím, že se to dá ale řešit. Každá skladba se dá zpívat v jiné poloze. Já se nevzdám!"

Demi Lovato - La La Land

1. června 2010 v 19:01 | Posted by Avril* |  Music

Až teď jsem si všimla, že v tomto klipu jsou všichni kolegové Demi z Sonny with a chance. Když jsem to viděla poprvé, jsem ještě ten serial neznala


CD magazine Yeah!

1. června 2010 v 18:57 | Posted by Avril* |  Charts
01. Party In The U.S.A. - Miley Cyrus
02. Who I Am - Nick Jonas & the Administration
03. Shout It - Mitchel Musso feat. Mason Musso
04. He Could Be The One - Hannah Montana
05. Here We Go Again - Demi Lovato
06. Give Love A Try - Jonas Brothers aus "JONAS"
07. Magic - Selena Gomez
08. Who Will I Be? - Demi Lovato
09. Gotta Find You - Joe Jonas
10. Every Part of Me - Hannah Montana
11. Let's Get Crazy - Hannah Montana
12. Kiss the Girl - Ashley Tisdale
13.What Time It Is-High School Musical2
14.Now or Never-High School Musical3
15.Right Here,Right Now
16.Lizzie McGuire Theme Song (Extended Supa Mix) - Angie Jaree
17. Once Upon a Dream - Emily Osment
18. Starstruck - Christopher Wilde
19. Party Up - Stubby
20. Something About The Sunshine - Anna Margaret

Hvězdy, co získali popularitu díky Disney

1. června 2010 v 18:55 | Posted by Avril* |  Charts
01.Miley Cyrus (Hannah Montana)
02.Sterling Knight (StarStruck)
03.Zac Efron and Vanessa Hudgens (HSM)
04.Demi Lovato (Camp Rock)
05.Selena Gomez (Wizards of Waverly Place)
06.Jonas Brothers (Camp Rock)
07.Ashley Tisdale (HSM)

Sterling Knight - šlape na nohy Miley Cyrus

1. června 2010 v 18:54 | Posted by Avril* |  Music news
Objavila sa nova informacia ktoru zverejnil znovu asi najznamejši americky časopis People. Sterling Knight-tak o tomto 21 ročnom chlapcovi sme pisali v minulom čisle .Teraz mame pre vas jednu lahôdku.Sterling je nie len najhorucejšia teen hviezda roka ale už dokonca šliape poriadne na nohy aj takej hviezde ako je Miley Cyrus.Okolo tohto idola sa postupne začina točiť cely hollywood .Disney Channel urobil z Miley Cyrus obrovsku hviezdu a ona teraz môže disneymu len dakovať.To iste sa začina aj u STERLINGA KNIGHTA ......disney je z neho nadšeny .Prave vyšiel novy zoznam zostaveny disneym a jeho film StarStruck je na 1.mieste a ako top disney stars je na 2.mieste hned po Miley.No ako disney hovorcovia povedali čoskoro Sterling predbehne aj Miley....je čas meniť hviezdy a na vrchol chceme prave Sterlinga.Sterling si ziskal vdaka StarStruck miliony fanušikov ale hlavne fanušičky čo sa idu z neho zblazniť.Všetci ho chcu ,všetci ho potrebuju ....no nova super star je tu a ma meno STERLING KNIGHT.

TOP osobnosti

1. června 2010 v 18:52 | Posted by Avril* |  Charts
© avril-006.blog.cz

Joe Jonas - Lovestory ve škole

1. června 2010 v 18:47 | Posted by Avril* |  Music news
První velkou lovestory zažil Joe Jonas (20) už na základní škole. Bohužel byla jednostranná. Prostřední z bratrů Jonasových se totiž zamiloval do své třídní učitelky, slečny Perronové.
"Všimla jsem si nejdřív, že Joe nikdy nevypráví o svých spolužácích, ale jen o své třídní," prozradila zpěvákova maminka Denise Jonas.

"Najednou začal ráno dřív vstávat a trvalo mu opravdu dlouho než si vybral správné oblečení," směje se Denise a dodává, že celá rodina si s Joea kvůli slečně Peronové dělala legraci. "Kdykoli jsme řekli její jméno, Joe zrudl a utekl."

Později se Joe zamiloval do spolužačky, blízký vztah k učitelce mu ale zůstal až do konce školní docházky. "Pamatuji si všechny tři," říká slečna Peronová, která má tři vlastní syny: "Jsem na ně pyšná, že si dokozáli splnit své sny!"

Joe Jonas je teď sám. Před několika dny se rozešel s Demi Lovato, se kterou chodil od března. "Uvědomil jsem si, že Demi nemiluji, že je pro mne víc kamrádka než holka. Budeme přáteli," řekl k tomu Joe a Demi to potvrdila.

Miley Cyrus: "Pop neposlouchám!"

1. června 2010 v 18:45 | Posted by Avril* |  Music news
STARS: Miley Cyrus:Hvězdou posledního vydání prestižního magazínu Billboard není nikdo jiný než Miley Cyrus. Na obálce drží Disney star velké písmeno M a už se neusmívá jako sladká holčička, ale má pořádně naštvaný výraz.
"Myslím, že svět není tak jednoduchý, aby se člověk mohl pořád usmívat," prohlásila v rozhovoru Miley s tím, že už dál nechce hrát jednoduchou hudbu.

"Přestože dělám pop, ve skutečnosti ho vlastně neposlouchám," přiznala Smiley: "Vážně doma nemám jediné popové CD. Dřív jsem ho poslouchala, ale teď už vůbec."

"Mé třináctileté já by se popralo se současnou Miley za to, že teď vypadám jako z výprodeje. Dřív jsem drsný holky nenáviděla, ale teď se tak cítím. Myslím, že je potřeba bojovat proti spoustě věcem, které se na světě dějí," svěřuje se Miley.

Popová muzika je podle seriálové Hannah Montany jen o hezkých a příjemných věcech. "Život takový ale není. Proto je mi bližší rocková hudba," dodala ještě Miley a nedávno to i dokázala. Do svého koncertního repertoáru zařadila i několik songů od rockerky Joan Jett.

© 2009-2010 | main page | archiv | search
Copy only with source