║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║

 Webmiss: Avril*
 About: Music
 Since: 11/04/2010This perfect design was created by Freezy

Nick jako národní předseda Walk to Cure Diabetes JDRF

25. června 2010 v 18:01 | Posted by Avril* |  Music news
Nick Jonas, jedna třetina Grammy-nominované, multi-platinumové kapely Jonas Brothers, byl dnes oznámen jako národní předseda Walk to Cure Diabetes JDRF.

Nickovi Jonasovi, 17, byl diagnostikován 1. typ cukrovky, když mu bylo 13 let. Stane se klíčovou postavou největšího programu na shromažďování fondů pro Juvenile Diabetes Research Foundation. V této roli bude Nick pomáhat JDRF zvyšovat účast a shromažďovat fondy na výročních pochodech, které se konají na více než 200 místech po celém světě. Minulý rok se do JDRF pochodů zapojilo téměř 500,000 lidí, čímž získali asi $75 milionů. Jako národní předseda se bude Nick zúčastňovat akcí na podporu úsilí shromažďování fondů, stejně tak bude součástí propagačních videí a veřejných televizních oznámení pro JDRF.

"Jako člověk, co žije den, co den s cukrovkou a uznává vysoký přínos, který přineslo naší komunitě Juvenile Diabetes Research Foundation, nemůžu být poctěnější tím, že jsem nyl vybrán jako národní předseda pro Walk to Cure Diabetes," říká Nick Jonas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© 2009-2010 | main page | archiv | search
Copy only with source