║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║

 Webmiss: Avril*
 About: Music
 Since: 11/04/2010This perfect design was created by Freezy

Music news

Nick jako národní předseda Walk to Cure Diabetes JDRF

25. června 2010 v 18:01 | Posted by Avril*
Nick Jonas, jedna třetina Grammy-nominované, multi-platinumové kapely Jonas Brothers, byl dnes oznámen jako národní předseda Walk to Cure Diabetes JDRF.

Nickovi Jonasovi, 17, byl diagnostikován 1. typ cukrovky, když mu bylo 13 let. Stane se klíčovou postavou největšího programu na shromažďování fondů pro Juvenile Diabetes Research Foundation. V této roli bude Nick pomáhat JDRF zvyšovat účast a shromažďovat fondy na výročních pochodech, které se konají na více než 200 místech po celém světě. Minulý rok se do JDRF pochodů zapojilo téměř 500,000 lidí, čímž získali asi $75 milionů. Jako národní předseda se bude Nick zúčastňovat akcí na podporu úsilí shromažďování fondů, stejně tak bude součástí propagačních videí a veřejných televizních oznámení pro JDRF.

"Jako člověk, co žije den, co den s cukrovkou a uznává vysoký přínos, který přineslo naší komunitě Juvenile Diabetes Research Foundation, nemůžu být poctěnější tím, že jsem nyl vybrán jako národní předseda pro Walk to Cure Diabetes," říká Nick Jonas.

Selena Gomez "Round and Round"

12. června 2010 v 17:46 | Posted by Avril*
''Round and Round'' jediné umělecké dílo, Sneak Peek skladby již brzy! Hudební video premiéra na Disney Channel 18 června v 8:25 pm EST a PST. Digitální stahování 20. června singl 22.června.

'Stay' - ukázka

9. června 2010 v 14:02 | Posted by Avril*

Zatím se objevilo jen kousek předehry a teď i více. Myslím, že je to skvělé! A text se mi líbí opravdu moc.

Hvězda muzikálu Bídníci: Nick Jonas

9. června 2010 v 13:59 | Posted by Avril*
Skvělou nabídku přijal nedávno Nick Jonas (17)! Stane se hvězdou slavného muzikálu Bídníci!
Nick bude v Les Miserables, jak se show jmenuje v originále, hrát roli studentaMariuse, který se zamiluje do dcery hlavního hrdiny Jeana Valjeana!

Když nejmladšímu z bratrů Jonasových bylo deset, zahrál si v tomto představení malého Gavroche. "Bylo to super, ale Marius, to už je vážně bomba! Nečekal jsem, že tu roli dostanu," napsal na twitter a dodal, že pilně chodí na zkoušky.

Nick ovšem nebude hrát Mariuse jen v divadle, ale zúčastní se také gala večera v North Greenwich, který se bude konat na počest 25. narozenin světoznámého muzikálu.

"Je to pro mne obrovská čest a moc si této nabídky vážím. Už se nemůžu dočkat," tweetoval ještě Nick. Na slavnostní show si ale bude muset počkat až do prosince.

Miley has negativ coments!

3. června 2010 v 17:04 | Posted by Avril*
Miley chce umlčet kritiky, kteří hovoří o jejím novém vzhledu! .Miley říká, že každýá dělá chyby.  Miley na sebe přitáhla v průběhu posledních týdnů hodně negativních připomínek. Potom ohromené fanoušky po koncertu v Portugalsku, Miley měla příliš těsné "kraťasy" a hladila se po stehnch a "eroticky" tancovala s tanečníky. Miley také říká, že tito lidé (ti co jí komentují), jsou úzkoprsý a nerozumějí umění.

Já si myslím, že se prostě mění.. Už nechce být tou DisneyGirl a hledá pro sebe jiné místo. Myslím, že ten song Can't be Tamed je perfektní!!

Selena Gomez: Pozdrav z Budapeště

2. června 2010 v 16:34 | Posted by Avril*
Jen kousek od ČR - v maďarské Budapešti je už několik dní Selena Gomez (17). Pracuje tam na novém filmu Monte Carlo, kde si zahraje společně s hvězdou Gossip Girl Leighton Meester (24).
Přestože natáčení je opravdu hodně časově náročné, Seli si našla chvilku na svoje fanoušky a na facebook napsala: "Ahooooj lidi! Všechny vás zdravím z Budapeště! Je to nádherné město."

"Chci vám říct, že tenhle týden se dokončuje můj videoklip a už brzy se ojbeví v éteru," pokračovala Disney star, která pracuje na vlastním CD.

Na Monte Carlo si musíme počkat až do roku 2011, už brzy se však v kinech objeví film Ramona a Beezus a Selena k němu říká: "Na tenhle filmík určitě běžte, je to bomba! Na zimu, která mi byla při scénách s hadicí asi nikdy nezapomenu." :-)

Noční můra Taylor Swift

2. června 2010 v 16:33 | Posted by Avril*
Nejvzornější celebrita! Přesně takovou přezdívku si vysloužila kanadská zpěvačka a herečka Taylor Swift (20). Jak je možné, že na jejím triku nejsou žádné skandály?
Taylor má od malička velkou podporu od svých rodičů. "Oni respektovali všechno, co jsem dělala a já si jich za to velice vážím," říká Tay, která právě teď pracuje na novém albu.

"Moje nejhorší noční můra je představa, že jsem rodiče jakkoli zklamala," svěřila se zpěvačka a dodala, že to je přesně ten důvod, proč se chová tak bezproblémově.

"Nedokážu si představit, že by si máma s tátou v novinách přečtli, že jsem se opila nebo měla románek s nějakým cizím mužem," vysvětluje Tay.

Ze stejného důvodu je pro ni také velmi těžké zajít si s někým novým jen tak na rande. "Nechci, aby pak novináři popisovali, kde a s kým jsem byla a jestli jsme se líbali. To našim nemůžu udělat!" Rodiče musí mít z Taylor opravdu radost!

Justin Bieber - Kdo ho chce znčit?

2. června 2010 v 16:32 | Posted by Avril*
Nejen davy fanynek, ale kanadskému zpěvákovi Justinu Bieberovi přinesla sláva (16) také spousty "haters" - lidí, kteří jeho hudbu nemůžou vystát!
Tvrdí totiž, že Justin je hvězda jen teď, když dokáže zpívat vysokým hlasem, ale jakmile začne mutovat, jeho hlas bude daleko hlubší a nebude moci zpívat songy, které jsou teď těmi největšími hity!

Konec kariéry ale Justin rozhodně neplánuje. "Nedovolím haters, aby mě zničili. Vždyť tohle je teprve začátek. Věřím, že když budu tvrdě pracovat, můžu být ještě úspěšnější než jsem teď," svěřil se zpěvák.

Navíc Justin tvrdí, že jeho hlas už změnami prochází. "V písničce Baby je hodně vysokých tónů, které teď už nevyzpívám. Trochu jsme ji proto přepracovali. Na koncertech ji hrajeme níž a zní to perfektně. Fanoušci jsou nadšení."

"Tohle se prostě stane každému klukovi," vzkázal svým haters ještě Justin a dodal: "Myslím, že se to dá ale řešit. Každá skladba se dá zpívat v jiné poloze. Já se nevzdám!"

Sterling Knight - šlape na nohy Miley Cyrus

1. června 2010 v 18:54 | Posted by Avril*
Objavila sa nova informacia ktoru zverejnil znovu asi najznamejši americky časopis People. Sterling Knight-tak o tomto 21 ročnom chlapcovi sme pisali v minulom čisle .Teraz mame pre vas jednu lahôdku.Sterling je nie len najhorucejšia teen hviezda roka ale už dokonca šliape poriadne na nohy aj takej hviezde ako je Miley Cyrus.Okolo tohto idola sa postupne začina točiť cely hollywood .Disney Channel urobil z Miley Cyrus obrovsku hviezdu a ona teraz môže disneymu len dakovať.To iste sa začina aj u STERLINGA KNIGHTA ......disney je z neho nadšeny .Prave vyšiel novy zoznam zostaveny disneym a jeho film StarStruck je na 1.mieste a ako top disney stars je na 2.mieste hned po Miley.No ako disney hovorcovia povedali čoskoro Sterling predbehne aj Miley....je čas meniť hviezdy a na vrchol chceme prave Sterlinga.Sterling si ziskal vdaka StarStruck miliony fanušikov ale hlavne fanušičky čo sa idu z neho zblazniť.Všetci ho chcu ,všetci ho potrebuju ....no nova super star je tu a ma meno STERLING KNIGHT.

Joe Jonas - Lovestory ve škole

1. června 2010 v 18:47 | Posted by Avril*
První velkou lovestory zažil Joe Jonas (20) už na základní škole. Bohužel byla jednostranná. Prostřední z bratrů Jonasových se totiž zamiloval do své třídní učitelky, slečny Perronové.
"Všimla jsem si nejdřív, že Joe nikdy nevypráví o svých spolužácích, ale jen o své třídní," prozradila zpěvákova maminka Denise Jonas.

"Najednou začal ráno dřív vstávat a trvalo mu opravdu dlouho než si vybral správné oblečení," směje se Denise a dodává, že celá rodina si s Joea kvůli slečně Peronové dělala legraci. "Kdykoli jsme řekli její jméno, Joe zrudl a utekl."

Později se Joe zamiloval do spolužačky, blízký vztah k učitelce mu ale zůstal až do konce školní docházky. "Pamatuji si všechny tři," říká slečna Peronová, která má tři vlastní syny: "Jsem na ně pyšná, že si dokozáli splnit své sny!"

Joe Jonas je teď sám. Před několika dny se rozešel s Demi Lovato, se kterou chodil od března. "Uvědomil jsem si, že Demi nemiluji, že je pro mne víc kamrádka než holka. Budeme přáteli," řekl k tomu Joe a Demi to potvrdila.

Miley Cyrus: "Pop neposlouchám!"

1. června 2010 v 18:45 | Posted by Avril*
STARS: Miley Cyrus:Hvězdou posledního vydání prestižního magazínu Billboard není nikdo jiný než Miley Cyrus. Na obálce drží Disney star velké písmeno M a už se neusmívá jako sladká holčička, ale má pořádně naštvaný výraz.
"Myslím, že svět není tak jednoduchý, aby se člověk mohl pořád usmívat," prohlásila v rozhovoru Miley s tím, že už dál nechce hrát jednoduchou hudbu.

"Přestože dělám pop, ve skutečnosti ho vlastně neposlouchám," přiznala Smiley: "Vážně doma nemám jediné popové CD. Dřív jsem ho poslouchala, ale teď už vůbec."

"Mé třináctileté já by se popralo se současnou Miley za to, že teď vypadám jako z výprodeje. Dřív jsem drsný holky nenáviděla, ale teď se tak cítím. Myslím, že je potřeba bojovat proti spoustě věcem, které se na světě dějí," svěřuje se Miley.

Popová muzika je podle seriálové Hannah Montany jen o hezkých a příjemných věcech. "Život takový ale není. Proto je mi bližší rocková hudba," dodala ještě Miley a nedávno to i dokázala. Do svého koncertního repertoáru zařadila i několik songů od rockerky Joan Jett.

Rock&Pop on Disney

29. května 2010 v 12:02 | Posted by Avril*
Právě tento víkend probíhá R&P festival na Disney Channelu. Mezi pořady jsou songy i s textem a každou chvíli Hannah Montana, Jonas a další podobné seriály.

Prodávanost "Noise from the basement"

27. května 2010 v 18:28 | Posted by Avril*
Mám tu starou zajímavost týkající se prvního alba "Noise from the basement" a její prodávanosti v USA. Nevím jak starý to je, ale bylo to zveřejněno chvíli před vydáním "Sound Soldier".

Podle Nielsen SoundScan se prodalo v USA 71.000 kopií "Noise from the basement". Kolik desek se prodalo celkově ve světě se nedá zjistit. Bohužel.

Jinak v té době byl největší hit song "Tangled up in me" nebot´ přes internet v USA se stáhnutím koupilo 154.000 mp3 a v obchodech se prodalo 94.000 singlů.

Tuto zprávu zveřejnil billboard.com.

Upozorňuji, že tyto čísla jsou někdy z roku 2006 takže od té doby se mohla o hodně zvýšit.
source:skyesweetnam-cz.blog.cz

P!nk má před letním turné nervy na pochodu

25. května 2010 v 12:40 | Posted by Avril*
P!nk se přiznala, že je pěkně nervózní před svým letním Funhouse Carnival Tour, které odehraje v Evropě. Pěkně se jí z toho všeho točí hlava. První koncert začíná už 29. května v německém Cologne, což je už za 5 dní a P!nk posledních pár týdnů tráví panikařením ohledně cesty.
"Trávím celé dny balením. Už jenom asi tak 3 dny a budu schopná všechno narvat do kufrů. Točí se mi hlava."
P!nk se také pro maraton koncertů snaží získat co nejlepší formu - což zahrnuje spoustu vyčerpávající a akrobatické taneční rutiny. Ona se ale snaží vytrvat v tělocvičně a neztratit motivaci. "74 minut kardio? Nemohla jsem to prostě dělat průběžně během minulých 6ti měsíců? Jsem tááákovej rebel! Pokud budu muset udělat ještě jeden sed-leh, budu brečet. BUDU TO DĚLAT!"
P!nk bude předskakovat řada různých umělců z různých zemí, včetně Butche Walkera, The Ting Tings, The Gossip, Paola Nutini nebo VV Brown a ona je z nich přímo nadšená!
"Tak nadšená z hraní s The Ting Tings, Gossip, VV Brown, City and Colour a spoustou spoustou dalších! Také s mým oblíbenám Paolem Nutinim a Nikka Costa přijde udělat show! Jak moc nadšená jsem?"
Turné bude možné spatřit skoro v celé Evropě, včetně zemí jako Německo, Švýcarsko, Francie, Rusko, Velká Británie nebo Česká Republika.
source:pageaboutpink.blog.cz

Informations

25. května 2010 v 12:38 | Posted by Avril*
► The Last Song si vydělal již 76 193 898 dolarů. Gratulujeme!
► Videoklip Can't Be Tamed shlédlo více než 10 000 000 lidí!!!
source:iheartmiley.blog.cz

Svět šílí z Lady Gaga. Její cirkus míří do Prahy

25. května 2010 v 12:32 | Posted by Avril*
17. listopadu letos nebude jen ve znamení výročí sametové revoluce, ale částečně i revoluce hudební. Do Pražské O2 Areny přijede Lagy Gaga se svým koncertním cirkusem a předvede svou perverzně-hudební show.

"Kdybych byl novinář, nadepsal bych svůj článek Gaga posunula hranici kontroverznosti zase o kus dál. Včerejší koncert v Berlíně: krev, latex, fetiš, skvělá výprava a výborný zpěv," napsal nedávno jeden z fanoušků přátel na Facebooku.

Za pět minut se hned o řádek níž objevil úplně opačný názor od jiného fanouška: "Říkám to velmi nerad, ale Monster Ball tour je průměrná show. Gaga dělá chyby, jaké by Madonna nebo Britney Spears neudělaly. Dává důraz na věci, jakých si většina diváků ani nevšimne a neuvědomuje si, že její největší zbraní nejsou kostýmy, ale hlas."

No, a pak si vyberte. Gaga ale bez diskuze vzbuzuje emoce a provokuje. A svět z ní šílí. Její song "Paparazzi" zpíval i Martin Chodúr v Superstar a není první, ani poslední, kdo se jejích hitů ujal po svém.

Jak to vlastně je s "Think About It"?

24. května 2010 v 13:26 | Posted by Avril*
Bylo řečeno, že se mluví o tom, že píseň "Think About It" bude novým singlem k Avriliné čtvrté desce. Toto tvrzení však vyvrátil server iLeaks s tím, že sice "Think About It" bude na čtvrtém albu,ale není to singl a již brzy bude k zakoupení. A toto se vyvrátilo poté, co polská SONY Music a RCA oznámili, že "Think About It" je stará DEMO nahrávka a tedy že NEBUDE na novém albu.
source:avrilkaloveforever.blog.cz
Avril Lavigne - Think About It • 2010 (toto není oficiální klip)

Informations About Promotion Album

22. května 2010 v 16:12 | Posted by Avril*

Je zde pár dat kde se Miley objeví v červnu a květnu pro propagaci alba. Všechny jsou už známa až na Regis a Kelly.

Rock in Rio - Lisbon - Květen 29
Rock in Rio - Madrid - Červen 6
Good Morning America - Červen 18
Live! with Regis & Kelly - Červen 18
Much Music Video Awards - Červen 20
source: love-cyrus.blog.cz

Much Music Video Awards 2010 VOTE

22. května 2010 v 16:06 | Posted by Avril*
HLASUJTE;)
(nemusí být zaregistrovaní)

Can't Be Tamed - Tracklist

20. května 2010 v 14:43 | Posted by Avril*
Objevil se údajný tracklist k Can't Be Tamed x)

1. Liberty Walk
 2. Who Owns My Heart
3. Can't Be Tamed
 4. Every Rose Has It's Thorn
5. Two More Lonely People
6. Forgiveness and Love
7. Permanent December
8. Stay
9. Scars
 10. Take Me Along
 11. Robot
12. My Heart Beats For Love

Dvě písně už jsou zveřejněny. A to Can't be Tamed a Stay.

Co si myslí Die Happy o českých fanoušcích?

17. května 2010 v 19:02 | Posted by Avril*


Hanka Zajíčková přinesla rozhovor s Martou Jandovou a její kapelou Die Happy kde se zeptala na novou desku ale i na rozdíly mezi českým a německým publikem ...

Camp Rock 2: Final Jam Soundtrack

17. května 2010 v 18:45 | Posted by Avril*
Zatím neoficiální seznam songů k dlouho očekávanému filmu. Některé už dokonce můžete zkouknout :)

1. Cast of 'Camp Rock 2,' 'Brand New Day'
2. Demi Lovato, 'Different Summers'
3. Meaghan Jette Martin, Matthew 'Mdot' Finley, 'Fire'
4. Jonas Brothers, 'Heart & Soul'
5. Demi Lovato, Jonas Brothers, 'It's On'
6. Nick Jonas, 'Introducing Me'
7. Demi Lovato, Alyson Stoner, Anna Maria Perez de Tagle, and Jasmine Richards, 'Can't Back Down'
8. Jonas Brothers, 'Tear It Down'
9. Cast of 'Camp Rock 2′, 'This Is Our Song'
10. Meaghan Jette Martin, Matthew 'Mdot' Finley, 'Walkin' In My Shoes'
11. Cast of 'Camp Rock 2,' 'What We Came Here For'
12. Demi Lovato, Joe Jonas, 'I Wouldn't Change A Thing'
13. Demi Lovato, Joe Jonas, 'You're My Favorite Song'
14. Cast of 'Camp Rock 2,' 'We Rock (Remix)'
15. Cast of 'Camp Rock 2,' 'On Our Final Jam'

Muse a Lady Gaga vystoupí v ČR

15. května 2010 v 16:00 | Posted by Avril*


Lady Gaga zahraje v listopadu v Praze, Muse poctí svojí návštěvou festival Rock for People. Kdo půjde na koncert?
source:mtv.nova.cz
 
 

Reklama
© 2009-2010 | main page | archiv | search
Copy only with source