║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║

 Webmiss: Avril*
 About: Music
 Since: 11/04/2010This perfect design was created by Freezy

News on this site

•KONEC•

6. července 2010 v 13:45 | Posted by Avril*
Přemýšlela jsem a je nejspíše čas posunout se dál. Připadá mi, že jsem se od blogu hodně vzdálila. Až moc. Možná časem založím jiný nebo už rovnou web, ale teď hlavně se už nechci zdržovat. Zažila jsem toho moc a na některé zážitky nezapomenu. Začátky nikdy nejsou lehké, ale já ho měla. O to těžší je konec. Moc bych chtěla poděkovat všem, co tenhle blog někdy navštívili a ještě více těm, kteří si jej oblíbili. Články ani nic mazat nebudu. Jen prostě tiše odejdu.
Takže asi už navždy sbohem :)
Avril*

Je čas na změnu

30. června 2010 v 12:51 | Posted by Avril*
Ahooj!! Přemýšlela jsem co dál a nevím. Budou prázdniny a ne, že bych měla důležitější věci. Spíše ani nevím co budu tu dobu dělat. Vím jen, že u blogu sedět nebudu. Takže nejspíše vyhlašuji HIATUS po dobu neurčitou. Budu hlavně poslouchat hudbu, která bude navždy v mém životě a hlavně budu dělat co chci a ne to co musím. A žádné hloupé řeči spolužáků xd

Takže se tu mějte a užijte si prázdniny co nejvíce :)

Ach ten déšť..

25. června 2010 v 18:13 | Posted by Avril*
Ahoj!!
Konečně už se neučíme a místo toho hrajeme hry. Teď pořád dokola Time's up!, což je úplně skvělá hra!! A už jsem se těšila na to, až vytáhnu své nejlepší boty na extra velkém podpatku v mé nejoblíbenější barvě (2. nej - tmavě tyrkysová), tílko a minisukni a vyrazím ven, a co.. prší a prší. Tak mi alespoň zůstane více času na Lissi a Kitty :) Jsou mé vše :) Dnes jsem jim koupila bílé (má nej barva) obojky a momentálně spí. Jinak dělám rekonstrukci svých písní. Přepisuju je (je jich 25+2 nedokončené), což je skvělý x) Aby byly přehlednější.. A už konečně jsem slyšela nové CD Smiley! Je prefektní. Rozhodně doporučuji :)
A nejspíše (opět) změním téma blogu.. Uvidíme.
Zatím bye a přeji co nejlepší zbytek dne :)

Birthday

19. června 2010 v 19:31 | Posted by Avril*
Ahooj!! Takže.. dnes jsem slavila narozeniny prababičky (nebudu zveřejňovat věk :) a zítra své 15té. Jsem tak nadšená!! Právě jsem s mamkou dopatlala dort (soíše ovocný koláč) a moc se na zítřek těším :) ale jako první jedeme do Ostravy. Při tom navštívíme babičku a možná si pořídím něco nového na sebe xd nemůžu se dočkat, až si v pondělí půjdu pro občanku a budu mít svoje konto :)
Jinak už se strašně těším na prázdniny. Pokud počasí dovolí (to sotva x) tak budu pořád někde pryč. Takže nebudu (to se ani moc nezmění) mít na blog moc času. přemýšlím o prázdninovém hiatusu, nebo trvalém. To si ale ještě nechám projít hlavou.
Takže zatím bye a přeji co nejlepší zbytek školního roku :)

Ahooj!!

16. června 2010 v 18:17 | Posted by Avril*
Právě jsem se vrátila ze školního výletu. Sranda byla a šup do reality a do školy. mno super.. Ale jinak v poho. Všichni přežili a všichni jsou šťastní xd Je dobré mít zas kde vydechnout. Celou dobu jsme byli v autobuse nebo někde ve sklepení xd Dnes už moc nemám náladu přidávat, takže zítra :)

Ať už jsou prázdniny x/

9. června 2010 v 13:55 | Posted by Avril*
Ahooj!! Po dlouhé době se opět hlásím. Moc se omlouvám, že jsem zde nebyla, ale ta škola je hrozná. Teď mám nabitý program a počítač jsem musela celkově vysadit. Ale nebojte. O prázdinách se to zpraví. A mimochodem :) jestli se ti tento blog líbí, hlásni ZDE. Moc děkuji. A ještě jednou velká omluva všem.

Zdroj na skvělé animace

3. června 2010 v 16:36 | Posted by Avril*
Ahooj!!
Dnes jsme v IVT dělali prezentaci a dávali do ní animace. Učitel nám dal skvělý odkaz:sirmi.ic.cz V levo je sloupec a tam jsou rozděleny do několika skupin. Je jich tam opravdu spousta :)

Je tu pondělí a . .

31. května 2010 v 14:06 | Posted by Avril*
Zkoušení. Písemky a hromada učení. Já sice nejsem 'učící se' typ, ale nechci dostat čtverku z dějepisu, že? Celý víkend jsem se učila, a nakonec mě nevyvolá. Vše jsem to věděla xd jako naschvál. A ještě v pátek píšeme z matematiky, ale nikdo to neumí. Nejhorší je den dětí. Máme si to jako děti užít. Místo toho jedem do technického muzea. Jako by to někoho zajímalo xd
A jak vy? Jak si 'užíváte' období před propuštěním?

New look

18. května 2010 v 20:09 | Posted by Avril*
© avril-006.blog.cz
Mno wow!! Když jsem se podívala na tento design, jen jsem koukala. Je naprosto dokonalý. Je to úplně poprvé, co zde není můj vlastní layout. A je doopravdy skvělý. Prostě nemám slov. Vyrobila jej Freezy. Její odkaz je také pod záhlavím.

Tak..

13. května 2010 v 14:00 | Posted by Avril*
Mělo by to ze vzhledu být vše. Pak zapracuji na těch rubrikách.Těď jdu za koťátky :)

A je to tady

11. května 2010 v 13:36 | Posted by Avril*
A jsem nemocná x. Alespoň mám více času xd V nejbližší době dodělám nový design a začnu pracovat na rubrikách. Zatím bye a přeji co nejlepší zbytek dne :)

Nejspíše změna

9. května 2010 v 15:18 | Posted by Avril*

Já vím, že tento blog už mnohokrát změnil obsah, ale musí to být, aby byl nadále v provozu. Grafika už mě mov nebere. Nemám inspiraci. Tak jse přišla na to, že z tohoto blogu udělám hudební blog. Budou zde nejrůznější songy i s textem a karaoke. Samozřejmě i novinky. A nějaké ty soutěže. Musí to tu trochu ožít x)

Perfekt songs

7. května 2010 v 16:02 | Posted by Avril*
Název mluví za vše :)
Jinaak stále platí HIATUSHIATUS 03/05/2010 - ?/?/2010

3. května 2010 v 20:09 | Posted by Avril*
Newm. Teď moc nemám náladu na dělání designů a grafiky. Takže hlásím neaktivitu. Momentálně se musím soustředit na jiné věci. Je mi to moc líto a doufám, že se za pár týdnů zas sejdem :) Zatím bye a nějakou grafiku nadělanou mám, takže vše nejlepší do života :)

Blems, blems

19. dubna 2010 v 16:42 | Posted by Avril*
© avril-006.blog.cz
Ahooj!! Tak jak jde život?
Heh. Kvůli sestry jsem dostala zaracha na počítač na celý týden. Takže se zde objevím možná vyjimečně xd Ale něco bude (možná). Teď jeli do města, takže jsem se sem mrkla. Tak a to je asi vše. Zatím bye a přeji co nejlepší zbytek dne :)

♪Tomorrow you didn't, yesterday you won't♫

15. dubna 2010 v 14:02 | Posted by Avril*
Ahooj!! Takže mé plány: jelikož jsem opět dnes sama doma (až na sestru) a zítra nejdu do školy, můžu něco vymodelovat x) mno tak to je vše xd dneska jsem měla celý den depku. Nic se mi nechtělo a ještě mě zkoušela z frániny. Super. Ale vše je ok. Tak zatím bye :)

Goodbye

13. dubna 2010 v 18:04 | Posted by Avril*
Tak. Dnes jsem se definitivně rozloučila s červenými vlasy. Dnes už jsem hnědovláska!! x) Ta červená mi tak zničila vlasy, že asi dva roky musím zůstat u tmavších barev. Pak až budu mít své vysněné blond kudrlinky xd
Jinaak dnes už nic většího nečekejte. Teprv teď jsem se dopajdala domů. Ale nějaký ten banner :)

Jak jsme mohli zapomenout?

12. dubna 2010 v 20:16 | Posted by Avril*
Že včera bylo první výročí tohoto blogu. Už jeden celý rok parazituji blog.cz xd Za tu dobu se to zde změnilo téměř k nepoznání. Začínala jsem blogem o Avril Lavigne. Pak přibyla grafika a Skye. Pak i Smiley a Sel. S těžkým srdcem Sel a Smiley opustily můj blog a poté i Skye a hned v zápětí i Avril. Takže je jen o grafice. Mno co více říci, než jen to, aby jste to se mnou ještě chvíli vydrželi :)

♪Put your hands in the air we can party all night♫

12. dubna 2010 v 14:20 | Posted by Avril*
Ahooj!! Tak jak jde život? U mě pomalu a skvěle :) naše koťátka už všechna vidí :) je to ták roztomilé. Jinaak dnes jsem celý den doma a tudíž mám čas na grafiku.
Tak jdu něco upatlat x)


Proč jsou lidi takoví, jací jsou..

8. dubna 2010 v 17:47 | Posted by Avril*
Tak tato otázka mě teda zajímá. Jako.. když si myslím, že mám kamarádku, o kterou se mohu opřít, zjistím, že nemám. A ne, že by mě ignorovala, ale dělá naschvály a prská. Jako stačilo říci..ne? Nechápu.

Jinak dnes na nic už nemám náladu. Moc děkuji. x(

Uf . .

7. dubna 2010 v 20:25 | Posted by Avril*
Takže. Je zde nový layout. Chtěla jsem, aby to vypadalo jinak než jako norm. blog. Trval mi doost dlouho. I s těmi detaily a nápisy do menu. Neodhadla jsem velikost, takže jsou velké xd ale alespoň je přečtou všichni xd mě se to docela líbí. Rozhodně nějakou dobu tu pobude.
Jinaak jdu běžet na Comeback a pak na Dva a půl chlapa. Takže zatím bye a přeji co NEJ zbytek dne :)

☼ Happy EASTER !!

4. dubna 2010 v 13:46 | Posted by Avril*
Ahooj!! Tak jak jde život?
Včera v noci u nás bylo pozdvižení. Narodila se čtyři krásná koťátka :) tři mourovaté, jedno z toho s hvězdou na čele (jako Kitty) a jedno oranžové. Jsou tak roztomilé :) ňuňu.
Jinak si užijte zítřejší velikonoce. Já je nesnáším. Dnes tu ještě jsem ale zítra asi ne. Nebudu mít náladu x) Tak to je zatím vše a přeji co nejlepší zbytek dne :)

New layout

1. dubna 2010 v 22:09 | Posted by Avril*
Neodolala jsem a udělala nový design. Je trochu křiklavý. A ty affs se mi nepovedli xd ale dá se. Uvidíme, jak se chytne. Líbí? :) Je opět jednodušší. Ten co zde byl minule dám do catalogu. Ale teď pádím na Stahovák x)

Takže dnes je April jop?

1. dubna 2010 v 18:48 | Posted by Avril*
Možná bych si měla něco připravit na tenhle den. Ale ne. Místo toho jsem si vyrazila s kámoškama na bowling, zmrzku a do obchodu s oblečením. Ňůňo :d mám boží náušnice. Takové VELKÉ a modré. Teď jsem přišla. Možná něco ještě vykouzlím, nebo půjdu rovnou na sims3. Už dlouho jsem tam nebyla.
Takže zatím bye a přeji co nejlepší April :)

my MILES to GO

26. března 2010 v 18:09 | Posted by Avril*
Takže zde je ten slibovaný design :) mě se moc líbí a stál mě opravdu spoustu práce. Doufám, že se líbí :)

Nedostatek času

25. března 2010 v 13:58 | Posted by Avril*
Po delší době se hlásím. Dnes bych měla být sama doma, takže se vrhnu na jinou grafiku, než jen ty avatary a designy. A ještě nějaký výtvor do VGS. Takže to jsou mé plány.

EDIT (26. 3. 2010 - 14:03) : nějak to nevyšlo xd takže ale dnes bych něco měla udělat. Dočetla jsem knihu Miles to Go a trochu mě to změnilo. Moc se mi líbí ty fotky na obálce. Takže z tohoto shootu nejspíše bude následující design.

Dnes . .

22. března 2010 v 14:12 | Posted by Avril*
Jsem zde x) takže přibyde pár designů. Doslova xd
Ale nic neslibuji :)
Jinak dnes přišla ta knížka Miles to go!! Ale mamka to má u sebe v práci, jelikož to vyzvedla po cestě. Takže se nemohu dočkat zítřka!! wow!!

Nový layout

20. března 2010 v 15:58 | Posted by Avril*
Takže zde je nový layout. Mě se docela líbí :) takový jednoduchý
© avril-006.blog.cz

♪All the people on the street know♫

19. března 2010 v 21:53 | Posted by Avril*
Ahooj!! Jsem si našla chvilku. A zítra taky :) Takže budou nové designy. Třeba sem napište s čím/kým byste chtěli. Já to takhle do předu nevím xd Dnes už nejspíše půjdu spát. Jsme se sestrou řádily xd tak zítra :) přeji co nejlepší zbytek dne :)

Velká omluva všem

19. března 2010 v 14:03 | Posted by Avril*
Ahooj!! Omlouvám se za malou aktivitu x) je toho moc. Velké písemky příští týden píšeme hned čtyři a pořád jsem někde venku. A ještě je tu problém. Ale dle mě ne. Ale pořád to chcou řešit a nikdo to ani nechápe x( Dnes jdu zas ven. V sobotu slavíme narozeniny mámy a táty a v neděli se musím učit. Ale něco málo přibyde :) Tak zatím vše nej do nadcházejícího víkendu :)

Ještě pořád ti něco chybí?

17. března 2010 v 14:19 | Posted by Avril*
Je to pravdivé. My si už ničeho nevážíme. Toto možná někomu pootevře oči. je mi jich opravdu líto, a až budu moct, pomůžu jim co nejvíce. Žít si zaslouží každý (kromě zločinců) A oni vlastně nemají nic. Jestli i ty chceš pomoct, dej si toto na blog :)


Vadí ti něco? Máš Nějaký problém?
Nerad chodíš do školy?
oni chodí rádi!

Ehmhmm . .

17. března 2010 v 13:53 | Posted by Avril*
Hmm.. tak jako nevím. Myslela jsem si, že poklesne návštěvnost, když změním téma blogu, ale až tak? Jako nevím.. jestli se opavdu nikomu nelíbí moje designy.. s tímto blogem teda jako nehodlám skončit. Někdo tu možná i chodí rád. Ale počet těchto lidí je daleko menší než affs. Dobře si pamatuji, že tento problém jsem řešila před rokem, když jsem začínala xd ale po dvou týdnech jsem byla na čtyřech stovkách xd tímto článkem bych vás také chtěla požádat, byste se alespoň o mě zmínili :) nebo dali si někam odkaz na tento blog jakožto grafický. Moc děkuji všem, co takhle učiní :)
Jinak dnes dělám nový design pro tuto stránku a tento dám do volně stažitelných. Také pár avatarů přibude.
To je zatím vše a přeji zbytek dne co nejjasnější :)

Ale née..

16. března 2010 v 19:34 | Posted by Avril*
A je to tady. To, čeho jsem se obávala. Nemoc xd Neví, jestli budu schopna jít zítra do školy x( Mno.. Jinak chystám nový design. Jsem tu jen na rychlo, to znamená, že vám přeji co nejlepší zbytek dne :)

♪So much for my happy ending♫

15. března 2010 v 14:14 | Posted by Avril*
Achjochjo. Dnes se mi nic nechce. Mám rýmu xd a ta hlava je hrozná xD ale dnes jdem s kámoškama ven, takže se doma moc neohřeji :)
Jinak nevím čím to je, ale dnes mi nepřišla na mail návštěvnost. Když tak později :) Zatím bye a přeji co nejlepší zbytek dne :)

Oh noo!!

14. března 2010 v 11:37 | Posted by Avril*
A sakra xd jsem si včera večer barvila vlasy na blond. Mno a jak jsem před tím měla červené, snad jsem i čekala, že to dopadne hrozně. Už mi celkem dost odrůstaly a obarvily se jen kořínky. Teď vypadám jak ** xd a nálada je eště horší. Budu muset přes týden jít k 'profíkům'.. achjo chjo. Jetšě bylo napsaný na manualu, že potřebuji dvě balení. A nic o odbarvovači. OhmG. Supeer..
Takže dnes asik žádná grafika. Mno tak alespoň vám přeji co nejlepší zbytek dne :)

Oujéé

13. března 2010 v 15:01 | Posted by Avril*
Takže zde máme nový layout této stránky. Nějak jsem se 'zabořila' do zvířátek :) ňuňu
Jak se vám líbí?

Yeahoo!!

12. března 2010 v 19:21 | Posted by Avril*
Joo!! Jsem supeer happy!! A proč? Máma mi dovolila si koupit knížku 'Miles to Go'!! ohmg. Už se nemohu dočkat, až to ukážu všem svým kámarádům x)
Jinak. Zabořila jsem se do dělání dessů. Dnes ještě jeden přibyde (nebo dva xd) Právě jsem se vrátila z bowlingu. Mno sranda byla xd
Tak zatím bye a přeji co NEJ zbytek dne :)

Přesun

11. března 2010 v 16:14 | Posted by Avril*
Takže ja jste si mohli všimnout, přesunula jsem vše do rubrik. Bude to lepší :)
Dnes jsem udělala nový design. Za chvíli sem ho dám. Zatím přeji co nejlepší zbytek dne :)

♪Dreams of a prince on a tall white horse♫

10. března 2010 v 21:06 | Posted by Avril*
Ahooj!! Zase se hlásím. Nemyslete si, že nic nedělám x) jen to moc není vidět. Znovu přibyly nové avatary a tutoriály. Je to teď mnohem volnější, než předtím shánět všechny news.. mno tak já zas pádím :) Mějte se co nejlépe

♪My oh My♫

9. března 2010 v 16:56 | Posted by Avril*
avatars by me
Právě poslouchám tuhle píseň. Je supeer!! Jinaak jsem dodělala katalog. Teď už jen nahraju materiál a jdu přidávat tutoriály.

Co se to děje? (zase)

8. března 2010 v 20:14 | Posted by Avril*
avatars by me
Nevím co se děje.. nejspíše zase nějaký problém na blog.cz. Okraje a záhlaví vůbec 'nezapadají' do sebe. Myslela jsem si, že je chyba na mé straně. Ale při prohlížení ostatních blogů jsem viděla to samé. Ne u všech, protože někteří nemají oraje že? Ale snažila jsem se to zpravit a nejde to. Budem to zas jednou muset vydržet.
Dnes jsem udělala avatary a dělám pořád další. Do každé rubriky dělám alespoň dvě sady. Poté se vrhnu na aktualizování katalogu. Uf to je fuška xd

Hurá, sláva, svoboda xd

8. března 2010 v 14:43 | Posted by Avril*
Avatars by me
Supeer!! Dnes jsem sama doma. Až na sestru, kterou pošlu ke kamarádce. Dnes pořád překlepávám. Nevím co to se mnou je xd vrhla jsem se na avatary a je jich už pěkná spousta. Jinaak jsem byla včera naštvaná. Nejenže jsem nešla na Alenku v říši Divů, ale to Chorvatsko, do kterého jsem s kámoškama měla jet taky padá, a ještě mi zrušili Řekni kdo tě zabil. Prostě pech co? Tak mě tady máte :)

Visitors no.46

8. března 2010 v 14:01 | Posted by Avril*
Navstevnost za minuly tyden (1.3. 2010 - 7.3. 2010) je:
Pondeli: 14
Utery: 93
Streda: 108
Ctvrtek: 25
Patek: 96
Sobota: 93
Nedele: 30

Celkem: 459

Další název, co zmizel

7. března 2010 v 13:54 | Posted by Avril*
Udělala jsem několik designů. Nahraju to až někdy přes týden. Je toho moc xd Nejvíce je asi u Avril. Ale to vše se bude dolaďovat. Teď jdu na nějaké brushe a textury. A pak se konečně zas po dlouhé době mrknu na sims xd

Tak mě tu máte

7. března 2010 v 12:47 | Posted by Avril*
Tak mě tu zas máte. Právě bych asi stála na vlakovém nádraží a očekávala vlak do Ostravy na Alenku v říši Divů. Ale plány se změnily. Ráno byla taková chumelenice, že mi máma zakázala jít. To je snad poprvé. Ajcho chjo.. Takže mám čas na grafiku :) Zatím přeji co nejlepší zbytek dne :)

Konec rekonstrukce

6. března 2010 v 18:46 | Posted by Avril*
Konečně je konec. Takže už se to tu rozjede. Pár designů už zde je. Ale je to minimum xd avatary přidám během týdne. Už mě bolí všechno možný xd Takže zatím bye a přeji co nejlepší zbytek dne :)

Jdu na katalog

6. března 2010 v 16:52 | Posted by Avril*
Takže. Dnes dodělám katalog ze svých zásob. Pak se vrhnu na avatary. Zatím bye

Pro dnešek končím

5. března 2010 v 19:38 | Posted by Avril*
Takže pro dnešek jsem toho udělala více než dost. Jdu pryč, než mi prst přimrzne k myši :D Doufám, že se vám nový design líbí. Zatím bye a přeji co nejlepší zbytek dne :)

Další takové info

5. března 2010 v 16:54 | Posted by Avril*
Takže pracuji na novém designu. Zatím vypadá dobře xd zase to bude něco jiného. Světlé barvy hlavně. Už jsem udělala hlavní kategorie. Ale odkazy jsou zatím jestě nefunkční.

Menší info

5. března 2010 v 14:03 | Posted by Avril*
Ahooj!! Takže jsem rozhodnuta.. tento blog bude o grafice. Teď pracuji na rozcestnících atd.. nebudu mít ale moc času. Dnes barvím vlasy xd (možná) zítra jdu na brusle, a pozítří na Alenku v říši Divů!! Se nemůžu dočkat!! Jinaak miluju náušnice xd Takže zatím bye a jdu pracovat dál :) přeji co nejlepší zbytek dne
 
 

Reklama

© 2009-2010 | main page | archiv | search
Copy only with source